fbpx

Kalendář 2021 je na světě

Již skoro tři roky zachycujeme běh času Prahou v panoramatickém formátu. Máme web, stránku na Facebooku, rozpracovanou knihu, ale nyní konečně držíme v rukou i první hmatatelný důkaz naší práce, ze kterého máme velkou radost.

S hrdostí vám oznamujeme, že kalendář pro rok 2021 je hotový a připravený vydat se k vám!

V kalendáři naleznete známé i méně známé pohledy na městskou vedutu. Město pod sněhovou přikrývkou, v prosluněných letních měsících, ale také v podzimních zádumčivých náladách.

Mnoho jsme se při přípravě kalendáře naučili.

Třeba jak vybrat ze dvou stovek fotografií pouhých dvanáct tak, aby vyprávěly příběh a zároveň tematicky pokryly jeden kalendářní rok. Nebo jak připravit podklady pro ofsetový tisk a komunikovat s tiskárnou v řeči tiskařů. To byla výzva.

Že se to nakonec povedlo můžete vidět i v tomto krátkém videu z tiskárny:

Jak jsme tiskli kalendář v tiskárně Žaket

Kalendář má formát 45 x 35 centimetrů na šířku s měsíčním kalendáriem. Obsahuje 13 listů – titulní list a dvanáct měsíců. Navíc ještě na zadním kartonu najdete informace o projektu a krátké představení obou autorů.

Je vytištěn ofsetem v režimu duplex na křídový papír gramáže 170 g/m2. Zadní karton je z bílé lepenky gramáže 400 g/m2 s dolním přesahem 5 centimetrů s logem projektu Praha panoramatická. Kalendář je samozřejmě opatřen kroužkovou vazbou s očkem pro zavěšení.

No, co vám budeme podívat, je to fajn pocit držet jej v ruce.

Líbí se vám kalendář? Chcete nás podpořit?

Budeme rádi, pokud vám náš kalendář bude dělat radost po celý rok 2021 🙂

Podívejte se jak kalendář vypadá:

V každém balení kalendáře navíc od nás dostanete malou upomínku 🙂

Podělte se o své myšlenky